Electro house madness /w ERGEE | Hellclub Humpolec
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Electro house madness /w ERGEE

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

⚡ Klubová akce ELECTRO HOUSE MADNESS opět zamíří do Hellclub Humpolec a tentokrát s něčím opravdu speciálním!

Naše pozvání přijala rezidentka jednoho z nejlepších klubů na světě, pražského Retro Music Hall, krásná Djane Ergee!

DJane Ergee, vlastním jménem Renáta Machalová. Jako jedna z mála DJs je Ergee i profesionálním hudebníkem. Vystudovala konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži, takže možná i díky tomu má její hudební diktát jiný rozměr, který ve Vás zůstane ještě dlouho po její show. Jejím hlavním zaměřením v klasické hudbě je piano a kytara. V hudbě elektronické se zaměřuje především na EDM a Bigroom, ale nejsou jí vůbec cizí styly techhouse, basshouse, house…. dokonce si zahrála také na úspěsných párty ve stylu tvrdých beatů – techna.

Klubovou kariéru začala před 9 lety ve Zlínském klubu Áčko, kde se následně stala rezidentní DJane. Po nějaké době se rozhodla postavit se na stage některých Pražských klubů. Začátek její oficiální kariéry se datuje ke konci roku 2010 kdy poprvé vystupuje veřejně na party projektu – PLATINUM PARTY.

Od roku 2013 se stává pravidelným hostem v pražském klubu Retro music Hall, kde vystoupila např. po boku světových DJs jako je Jordy Dazz, Jewelz&Sparks, Sem Thomasson, TJR a další. Navštěvuje také další kluby po celé České Republice jako je Duplex, Fashion club, Fabric, U Kolji – Litomyšl, Gimlet, Atelier, Tabarín – Brno, Disco Forum, Tower, Blok -12, Staré lázne Kolín, Belmondo- Olomouc, Watt club – Brno a spoustu dalších, Magnum – kde měla úspěšnou rezidentní noc Live4Fashion, stala se pravidelným hostem na největších párty v klubu Insomnia v Karviné, je residentkou dlouholeté párty s názvem Stardust, která se koná každý měsíc v Akropolisu v Praze, La Vanille kde vystupovala též každý měsíc na pravidelné noci Celebrity night. Zahrála si také na několika festivalech a open- air jako Air festival, Uniqe festival, Sunpark, Festia, Houseland, Genesis festival, Wedhouse a další.

⚡ Ergee

Suppor DJs:
► OLIXX
► DJ MaTo
► Lukáš Němeček (LUKINEMI)
► DOUDIS

Další djayové budou představeni již brzy.
_____________
Místo ➥ Hellclub
Kde ➥ Humpolec
Kdy ➥ 13. 4. 2018
Open door ➥ 21:00

A na co se můžeš ještě v Hellu těšit:
★ Nejlepší sound v Humpolci
★ 30 metrů dlouhý hlavní bar plný alko i nealko nápojů.
★ Bar s klasickými i netradičními letními koktejly
★ Příjemná obsluha
★ Security
★ Šatna
★ V přilehlých prostorách
stolní fotbálek, šipky, air hockey, kulečník
★ Nekuřácký klub

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Podrobnosti

Zahájení:
13.4.2018 | 21:00
Ukončení:
14.4.2018 | 5:00